Lipkova s.r.o.

Sběr a výkup odpadu


Sběr a výkup odpadů probíhá v areálu ve Vrchlabí - Podhůří. Provozovna je pro výkup odpadů vybavena digitální mostovou váhou a menšími digitálními váhami. K dispozici je rovněž manipulační technika a dostatek přepravních obalů.

Seznam vykupovaných odpadů:

PAPÍR, KARTONY 

Výkupovaný Papírový odpad - obalové kartony, lepenka, noviny, časopisy, letáky, směsný papír, kancelářské papíry, odpady z tiskáren, tiskárenské odřezy, papírové dutinky

OBALOVÉ PLASTY

Vykupovaný Plastový odpad - obalové folie, igelit, použité big bagy, vázací pásky, plast jako výrobní odpad - nátoky, přetoky, výtoky, nejakostní výrobky - PS, ABS, POM, PA6

SKLO

Vykupovaný Sklěněný odpad - obalové sklo, tabulové sklo, výrobní odpad

KOVOVÝ ODPAD, BAREVNÉ KOVY

Můžete dovézt sami na náš provoz nebo zajistíme odvoz vlastní technikou, případně zlikvidujeme na místě. Při výkupu kovů je požadována identifikace osob.
zákaz vykupování: předměty bohoslužebného nebo pietního charakteru, umělecká díla a předměty veřejně prospěšného charakteru.

ODPADY Z VÝROBY

(papír, lepenka, plastové obaly, folie)

V rámci výkupu odpadů  zajišťujeme:

ZDARMA přistavení, zapůjčení kontejneru požadované velikosti, pro školy, firmy a fyzické osoby.
Doprava a nakládka vlastními nákladními vozidly!

Dělejte odpady čistě, snižte náklady na odpadové hospodářství.

Individuální cenové nabídky pro firmy, obce žádejte na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.